Krowy

Hodowla krów mlecznych to nie tylko odpowiednie warunki bytowania, ale przede wszystkim właściwe żywienie zwierząt. Pasze dla krów mlecznych odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i produktywności tych zwierząt. Dlatego warto postawić na sprawdzone produkty, które dostarczą niezbędnych składników odżywczych oraz witamin dla krów. Właściwie dobrana pasza ma wpływ na jakość i ilość produkowanego mleka, a także na ogólny stan zdrowia zwierzęcia.

Krowy to zwierzęta hodowlane, które dostarczają ludziom cennego produktu, jakim jest mleko. Mleko jest bogate w białko, tłuszcz, wapń i inne składniki odżywcze, które są niezbędne dla zdrowia i rozwoju ludzi. Aby krowy mogły produkować wysokiej jakości mleko, muszą być odpowiednio żywione i pielęgnowane.  W e-Syberol znajdziesz szeroki wybór pasz i witamin dla krów mlecznych od renomowanych producentów, takich jak Dolfos, Golpasz, Polfamix, Farmwet, Sprayfo, Sandezja, Trouw Nutrition, De Heus, Farmer i Syngenta. Oferujemy pasze i witaminy dla krów mlecznych w różnych formach: granulowane, sypkie, peletowane lub mieszane.

 

Witaminy dla krów

Witaminy dla krów są ważnym elementem żywienia tych zwierząt, ponieważ zapobiegają niedoborom i chorobom wynikającym z niewłaściwego odżywiania. Witaminy są niezbędne dla wielu procesów metabolicznych w organizmie krowy, takich jak wzrost, odporność, reprodukcja czy laktacja. Witaminy można podawać krowom w formie preparatów witaminowych, mieszanek mineralno-witaminowych (MPU) lub dodatków do pasz. Właściwe żywienie bydła mlecznego pozwala w znacznym stopniu wyeliminować choroby metaboliczne (np. ketoza, kwasica) a także zwiększyć wydajność mleczną. Oferowane przez nas produkty najlepszych producentów (Trouw Nutrition, Dolfos, Tasomix) wspomagają zdrowotność stada. Posiadamy w ofercie:

    • witaminy, mieszanki mineralno-witaminowe ( Lidermix Biotimax, Active Selen, Karot, KSM na somatykę, Opti, BM Lactan, Dolmix BM),

    • preparaty energetyczne (glikol, Ketokil, Energy Vit, Lactibute),

    • żywe kultury drożdży dla przeżuwaczy (Lidermix Bufor, Dolcell) wspomagające trawienie,

    • bufory (kwaśny węglan sodu, Lidermix Specbuff, tlenek magnezu),

    • bolusy,

    • probiotyki,

    • maści do wymion (euter gel).

 

A jeśli hodujesz nie tylko krowy mleczne, nasza oferta paszowa obejmuje również pasze dla opasów, idealnie dostosowane do potrzeb hodowców. Pasze dla opasów muszą być bogate w białko i energię, aby zapewnić zwierzętom prawidłowy wzrost i tuczenie. Pasze dla opasów zawierają wysokiej jakości białko pochodzenia zwierzęcego lub roślinnego, które jest niezbędne dla budowy tkanki mięśniowej zwierząt. 

 

Jeśli zależy Ci na sukcesie hodowli krów mlecznych, to e-Syberol jest Twoim partnerem, który dostarcza kompleksowych rozwiązań dla każdego hodowcy. Wybierając naszą firmę, wybierasz jakość, doświadczenie i profesjonalizm, które przekładają się na zdrowe i wydajne stado krów. Daj swoim krowom to, co najlepsze, i zobacz, jak przynoszą Ci najlepsze rezultaty.

 

Aktywne filtry