Witaminy dla krów

Zapraszamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą witamin dla krów. Zapewniamy odpowiednio skomponowane mieszanki, posiadające niezbędne składniki odżywcze, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i produktywności krów mlecznych. Są one szczególnie ważne, ponieważ mają olbrzymi wpływ na jakość i ilość produkowanego mleka. Aby krowy mogły produkować wysokiej jakości mleko, muszą być odpowiednio żywione i pielęgnowane.

Premiks na somatykę

Przy planowaniu żywienia krów mlecznych warto szczególnie rozważyć włączenie w dietę premiksu na somatykę. Produkt ten ma za zadanie obniżenie ilości komórek somatycznych, występujących w mleku krów narażonych na czynniki chorobotwórcze. Aby nie zostało ono uznane w mleczarni za produkt pozaklasowy, ich liczba nie może przekraczać 400 tys./ml. Właściwe karmienie zwierząt, a więc przede wszystkim zapewnienie wysokiej jakości pasz, dodatków mineralnych i witaminowych, pozwala skutecznie przeciwdziałać takim sytuacjom. Nie bez znaczenia są także warunki bytowe zwierząt, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz również produkty, umożliwiające Ci zapewnienie właściwej higieny wymion.

Zalety mieszanek mineralno-witaminowych dla krów

Mieszanki mineralno-witaminowe dla krów są ważnym elementem żywienia tych zwierząt, ponieważ zapobiegają niedoborom i chorobom wynikającym z niewłaściwego odżywiania. Witaminy są niezbędne dla wielu procesów metabolicznych w organizmie krowy, takich jak wzrost, odporność, reprodukcja czy laktacja. Cenne składniki można podawać zwierzętom w formie preparatów witaminowych, mieszanek mineralno-witaminowych (MPU) lub dodatków do pasz. Właściwe żywienie bydła mlecznego pozwala w znacznym stopniu wyeliminować choroby metaboliczne (np. ketozę, kwasicę) a także zwiększyć wydajność mleczną.

Oferta produktów dla krów mlecznych

W ofercie produktów dla krów mlecznych znalazły się artykuły najlepszych producentów (Trouw Nutrition, Dolfos, Tasomix). Preparaty wspomagają zdrowotność stada. W asortymencie posiadamy również:

  • witaminy, mieszanki mineralno-witaminowe (Lidermix Biotimax, Active Selen, Karot, KSM na somatykę, Opti, BM Lactan, Dolmix BM),
  • preparaty energetyczne (glikol, Ketokil, Energy Vit, Lactibute),
  • żywe kultury drożdży dla przeżuwaczy (Lidermix Bufor, Dolcell), wspomagające trawienie,
  • bufory (kwaśny węglan sodu, Lidermix Specbuff, tlenek magnezu),
  • bolusy,
  • probiotyki,
  • maści do wymion (euter gel).

Nasze produkty kompleksowo dbają o Twoje zwierzęta.

A jeśli hodujesz nie tylko krowy mleczne, nasza oferta paszowa obejmuje również witaminy dla opasów, idealnie dostosowane do potrzeb hodowców. Produkty te muszą być bogate w białko i energię, aby zapewnić zwierzętom prawidłowy wzrost i tuczenie, dlatego zawierają wysokiej jakości białko, które jest niezbędne dla budowy tkanki mięśniowej zwierząt.

Pójło dla krów

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć także pójła dla krów REVIVA. Produkt ten stosowany jest niezwłocznie po porodzie, co pozwala na załagodzenie stresu i przywrócenie równowagi energetycznej. Płyn posiada niezbędne składniki mineralne i witaminy, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu i przyspiesza jego regenerację. Dostępne w ofercie preparaty są bogate w wapń i magnez, konieczne do startu laktacji.

Warto pamiętać, że energia dla krów jest istotna nie tylko bezpośrednio po urodzeniu cielaka. Jeśli zależy Ci na sukcesie hodowli krów, e-Syberol jest Twoim partnerem, który dostarcza kompleksowe rozwiązania. Wybierając naszą firmę, stawiasz na jakość, doświadczenie i profesjonalizm, które przekładają się na zdrowe i wydajne stado krów. Daj swoim zwierzętom to, co najlepsze, i zobacz, jak przynoszą Ci najlepsze rezultaty. Zapraszamy.

Aktywne filtry