Premiks dla trzody

Premiksy dla trzody odgrywają kluczową rolę w hodowli świń, gdyż stanowią podstawę ich zdrowia, wzrostu i wydajności. Właściwie zbilansowana dieta zwierząt jest niezbędna dla osiągnięcia optymalnych wyników produkcyjnych oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia i harmonijnego rozwoju. Oferowane przez nas witaminy dla trzody chlewnej, a także różnego rodzaju dodatki paszowe, pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki temu dostarczamy Ci artykuły najwyższej klasy, a Ty masz pewność, że zwierzęta otrzymują to, co dla nich najlepsze.

Witaminy dla trzody chlewnej

Wiemy, że potrzeby żywieniowe zwierząt, nawet w obrębie jednego gospodarstwa, mogą być bardzo różne. Zależą głównie od wieku i stanu zdrowia, lecz również inne czynniki mogą mieć wpływ na specjalne wymagania związane z dawką pokarmową. Witaminy oddziałują na wiele procesów fizjologicznych, takich jak wzrost, rozwój, reprodukcja, odporność i metabolizm. Witaminy dla trzody chlewnej są dostarczane w formie preparatów witaminowych lub mieszanek mineralno-witaminowych (MPU). Pierwsze zapewniają witaminy z grupy A, D, E i K oraz witaminy z grupy B. Mieszanki MPU zawierają oprócz witamin również minerały, takie jak żelazo, miedź, cynk, mangan, jod i selen. Bogata oferta produktów obejmuje m.in.:

  • mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy),
  • sorbenty toksyn (np. Selko Toxo),
  • zakwaszacze,
  • probiotyki.

Premiks dla tuczników

Dostosowujemy nasz asortyment do potrzeb naszych klientów, dlatego też posiadamy w naszej ofercie premiks dla tuczników. Preparat ten pozwala na zapewnienie lepszych rezultatów hodowli. Będą to przede wszystkim zwiększenie dziennych przyrostów, a co za tym idzie większa mięsność i lepiej wykształcone mięśnie. Poprawie ulega jednak również stan zdrowia zwierzęcia, gdyż rozwija się ono w sposób bardziej harmonijny.

Znalezienie wartościowych witamin dla swojej trzody chlewnej w tradycyjnych sklepach bywa trudne. W e-Syberol wszystko, czego potrzebujesz, jest dostępne online, w tym także produkty dla innych zwierząt hodowlanych – w asortymencie znajdziesz m.in. witaminy dla kur. Ułatwia to zakupy osobom, które prowadzą rozbudowane gospodarstwo. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz najlepsze produkty dla swoich zwierząt.

Aktywne filtry