Nasiona traw

Posiadamy szeroki wybór nasion traw, które stanowią fundament doskonałej paszy dla Twojego bydła. Oferowane przez nas produkty są starannie wyselekcjonowane, zapewniając Twoim zwierzętom odpowiednią ilość składników odżywczych. Dzięki nim, Twój inwentarz będzie zdrowszy i produktywniejszy. W naszym asortymencie czekają odmiany typu flint oraz dent znanych centrali nasiennych takich jak Syngenta, Saatbau, HR Smolice, Caussade, Maissadour. Wszystkie sprzedawane przez nas nasiona posiadają certyfikat.

Nasiona kukurydzy i lucerny

Oferujemy również szeroki wybór nasion kukurydzy i lucerny. Rośliny te mogą być uprawiane z przeznaczeniem m.in. na ziarno, kiszonkę, siano, czyli zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Aby mieć pewność, że Twoje plony będą obfite, zawsze wybieraj produkty spełniające odpowiednie wymagania i posiadające stosowne certyfikaty. Ważne jest także odpowiednie dobranie nasion do rodzaju gleby, w jakiej mają być one uprawiane. W celu zapewnienia właściwego wzrostu rośliny wybierz również właściwe nawozy dolistne. Wysokiej jakości preparaty możesz zamówić u nas wraz z nasionami.

Jeśli nie masz pewności, które nasiona roślin paszowych sprawdzą się najlepiej w Twoim gospodarstwie, możemy służyć Ci naszym doświadczeniem i podpowiedzieć najlepsze rozwiązanie. Zaufaj nam, a Twoje zwierzęta będą zdrowsze i produktywniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszego sklepu. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu przed złożeniem zamówienia.

Aktywne filtry