search

Lider Premium Biotimax 25kg

185,00 zł
Brutto 1-2 dni

Mieszanka mineralno witaminowa dla krów mlecznych.

Ilość

Dla krów wysokomlecznych do stosowania w I i II okresie laktacji, narażonych na suboptymalne warunki żywieniowe i środowiskowe. Wyróżnia się najwyższym poziomem wit. E, antyoksydantów oraz biotyny.

Korzyści:

  • Żywe kultury drożdży poprawiają warunki beztlenowe żwacza oraz wspomagają procesy stabilizujące pH żwacza, wpływając na utrzymanie prawidłowej struktury odchodów.
  • Wysoki poziom substancji antyutleniających (Selko AO-mix, wit. E i Se) pomagają eliminować szkodliwe dla organizmu wolne rodniki, wspomagając witalność i dobre funkcjonowanie zwierząt.
  • Dwukrotnie lepiej przyswajalny cynk z IntelliBond i Optimin wzmacnia odporność rogu racic na uszkodzenia, pozwalając ograniczyć występowanie problemów lokomocyjnych.
  • Maksymalny poziom biotyny dodatkowo wspomaga stan racic, skóry i sierści. Odgrywa istotną rolę w tworzeniu okrywy włosowej, jej wyglądzie, gęstości i wyrównaniu.
  • IntelliBond miedziowy zwiększa strawność suchej masy dawki o około 5% a strawność włókna NDF dawki od 1,5 do >3%, wpływając korzystnie na produkcję mleka.
198 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.